Jaunumi

6 days ago

Futbola klubs „Iecava”
Aizvadītajās brīvdienās norisinās Sieviešu futbola līgas spēle, Star @fk_iecava_meitenes un @fkolaine_sievietes ✅ kā jau ierasts pārtraukumā norisinājās skatītāju konkurss, kurā šoreiz veiksmīgāks izrādījās Jānis, kurš pa godu savam dēliņam pārspēja pārējos dalībniekus un ieguva dāvanu karti no Picā Bārs Iecavā, un pēc spēles devās pēc gardās picas pie mūsu draugiem.✅ un protams kā tad bez labāko spēlētāju noskaidrošanas un šeit mums atkal palīgos devās GMT Beauty , par labāko majnieču sastāvā tika atzīta @renchux5 un Olaines sastāvā Matilda no Brazīlijas 🇧🇷, pēc tik smagas cīņas kura noslēgumā noslēdzās ar rezultātu 0:1 par labu viesiem, meitenēm nav nekā labāka kā atjaunošanās ar mūsu draugu produkciju, viennozīmīgi labākā sporta kosmētika pasaulē. Un viņu klāsts ir mega plašs un ar to var iepazīties www.gmtbeauty.com 🌐 Paldies mūsu draugiem un tiekamies nākamajās mājas spēlēs ❤️ ... See MoreSee Less
View on Facebook
Mūsu futbola princeses 🔝⚽️👸💙🤍 ... See MoreSee Less
Izlietu ūdeni nesasmelsi 😒Talsos piedzīvots zaudējums… kad nonācām iedzinējos ar rezultātu 0:3, mētāmies ar visiem spēkiem atspēlēties, bet laiks bija palicis par maz. Un noslēguma ciešam zaudējumu ar rezultātu 2:3.Vārtus Iecavas labā guva @riekstans8 un @kristers_strautmanis ⚽️Nākamā spēle izbraukumā pret @fkdienvidkurzeme komandu. Liels paldies mūsu fotogrāfītei @anastasya.photography 🥰🔝✅ ... See MoreSee Less
Pēc divu nedēļu pārtraukuma mājās uzņemsim FK Olaine, pēc kā atkal būs neliels Sieviešu futbola līgas pārtraukums.Tāpēc nāc sestdien, 12:00 vērot spēli klātienē. Būs jautri 🥳🥁⚽️ ... See MoreSee Less
0:4 pret Jelgavu 2 ... See MoreSee Less